Mektep
ANA SAYFA CEP KİTAPLARI EĞİTİMLER EĞİTİM TAKVİMİ ABONELİK İLETİŞİM
   
 

CEP PAZARLAMA DİZİSİ

   
   
   

Strateji / Hakan Senbir

Bu kitap hedefe giden yolu belirleme sanatı olan stratejinin bütün adımlarını ortaya koyuyor. Stratejiyi yazılı bir kültür olarak benimsemenin; planlı ve verimli çalışmanın yolunu yalın bir modelle anlatıyor.

Pazarlama / İhsan Karagöz

Geniş bir bakış açısı ile pazarlamanın temel değerlerini göz önüne seren bir kitap. “Pazarlama nedir?” sorusunun cevabını son derece net bir dille anlatan bir çalışma. Bu kitapta, pazarlamanın vazgeçilmezlerini ve modern pazarlamanın örneklerini bulacaksınız.

 

 
 
Araştırma /TÜAD

Ölçerek yönetmenin önemini anlatan bir başvuru kitabı. Markamız adına hangi tip araştırmaya ne zaman ihtiyacımız olduğunu ve ilgili araştırmayı nasıl yaptıracağımızı ortaya koyan bir eser.
Halkla ilişkiler / Figen İsbir

Bu kitap, sadece halkla ilişkileri değil, Türkiye ve dünyada iletişim danışmanlığının gelişimini bir roman tadında anlatıyor. Bu kitapta, içerikten, yaratıcılığa, uygulamadan, ölçümlemeye kadar pazarlama iletişiminin bu boyutunun bütün ayrıntıları yer alıyor.
/
 
CRM / Gökhan Öğüt

Bu kitapta, bir yazılım ve teknoloji olmanın çok ötesinde, başlı başına bütün kurumu kapsayan müşteri odaklı bir iş felsefesi olarak CRM’e ait herşey var. Bu kitap, kendi markamız adına kaybını asla kabul edemeyeceğimiz bir gerçek olan müşterilerimizi nasıl yöneteceğimizi ortaya koyuyor.
İnsan Kaynakları / Bekir Özkan

Markaların en büyük gücü çalışanları. Bu kitap, çalışılmak istenen şirketlerin sırlarını gösteren; çalışanların toplam performansının pazarlama sonuçlarına ve marka değerine etkisini ise hatırlatan bir kaynak.


 
 
 
Doğrudan Pazarlama / Emine Pura

Pazarlamada müşteriye dokunmanın önemi giderek artıyor. Bu kitap, mevcut ve potansiyel kitlelerle bire bir temas kurmak ve deneyim yaşatmanın yöntemlerini göz önüne seriyor.
Medya Planlama / Arzu Küfündür & Müslüm Güler

Bütçelerin büyük bölümünün harcandığı medya hakkında pek çok şey merak ediliyor. Ulusal ve lokal ölçekte hayatımıza giren medyanın anlamı, püf noktaları ve medya planlamadan iyi sonuç almak için neler yapmak gerektiğine yönelik pek çok cevap bu kitapta.
 
 
Girişimcilik / Halit Haydar Yıldız

Girişimcilikgibi son derece özgün bir konunun bütün adımlarını en ince ayrıntısına kadar bulacağınız çok önemli bir çalışma. Bu kitapta, girişimcilik tutkusunu yaşayanlar için başarıya yürümenin yolları anlatılıyor.
Interaktif Pazarlama / Uğur Şeker

Modern pazarlamada yaşanan değişimin bayrağını taşıyan interaktif pazarlama her gün büyüyor. “Pazarlama interaktiftir” söylemiyle bir mecra olmaktan öte, başlı başına pazarlamanın kendisine dönüşen bu disiplin hakkında her şey bu kitapta.

 
 
   
“Reklam Fotoğrafçılığı”  /
Osman Ürper & Fethi İzan


Reklamın hayata geçirilmesinde en önemli aşamalardan biri reklam fotoğrafçılığıdır. Bu kitap, fotoğraf yapımının reklamın başarısındaki kritik rolünü anlatıyor.
Reklam / Hakan Senbir

Bu kitap, yeni reklamverenler için reklamın temel unsurlarını son derece yalın bir dille anlatıyor. Reklamın ana elementlerinin altının nasıl doldurulması gerektiğini ve reklamla ilgili olarak ajans özellikleri, yapıları ve çalışma şekillerini ortaya koyuyor.
 
   
Satış Noktasında Pazarlama / Volkan Keskinoğlu

Sadece birer satış noktası olmaktan çok daha önemli hale gelen mağazaların, restoranların, hiper ve süpermarketlerin, yani alışverişçinin marka, ürün ve hizmetlerle yüz yüze geldiği alanların bütünsel pazarlama anlayışı içindeki yeni yeri bu kitapta. “Satış Noktasında Pazarlama”da marka, tüketici ve perakende üçlüsünün rolünü keyifle okuyacaksınız.
 
Sponsorlık / Füsun Feridun